GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

SSL yazılımları, Müşteri – İşletme – Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 256 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede verilen bilgiler personelimiz tarafından görülemediği gibi, KALE HOME  tarafından da saklanmamaktadır.

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenli

Kalehome.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, KALE HOME  tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
-kalehome.com`den bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç kalehome.com veritabanında saklanmaz, bilgilerinize erişilemez.

Alışverişinizi yaparken girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 256 bitlik Amerikan GlobalSign SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

PCI-DSS 1. sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinde işlem görür.


Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenliği

 

www.kalehome.com  adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, KALE HOME tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
www.kalehome.com  internet sitemize verdiğiniz, iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgileriniz ile alışverişine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler, kanunlara uygun biçimde, Şirketimiz KALE HOME’a bağlı diğer  ortakları-iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği ifa yardımcısı niteliğindeki üçüncü kişiler/kuruluşlar ile yapılacak gizlilik sözleşmesi doğrultusunda, gerek yasal zorunluklar uyarınca gerek her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyalar, reklamlar, lansmanlar, anketler, indirimler, yarışmalar, promosyonlar, özel fırsatlar, tanıtımlar, davetler, açılışlar, etkinlikler, duyurular, randevu /rezervasyon çalışmaları ve diğer iletişim faaliyetleri uygulamalarında süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilecek,  kullanılacak, güncellenecek, paylaşılacak ve işlenecektir.

 

KALE HOME bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde KALE HOME, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.kalehome.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.